Bitcoin-Bikoshu

Kinoa ile Hafif bir Yaz Seni Bekliyor

4/7/2018

Günümüzde kinoa, ülkemiz dahil dünyanın her yerinde bulunabiliyor. Özellikle de tüketicilerine sağlıklı alternatifler sunan organik marketlerin en çok tercih edilen ürünlerinden biri kinoa.

Devamı
Yazar

Bikoshu

Kategori

 Yemek

 Sağlıklı Beslenme

 Organik

Ramazanda Sağlıklı Beslenmenin Faydaları

5/22/2018 4:20:12 PM

Ramazanda en sık karşılaşabileceğimiz durumlar nelerdir, beslenme alışkanlıklarımıza bağlı olarak fiziksel ve ruhsal açıdan bedenimizde ne tür değişiklikler oluyor, bugünden itibaren seri yazı dizisi olarak inceleyeceğiz

Devamı
Bitcoin-Bikoshu
Yazar

Bikoshu

Kategori

 Sağlıklı Beslenme

Bitcoin-Bikoshu

Mutluluğun Tarihi

18/4/2018

Çikolata, bir çoğumuzun tutkusu ve açık ara dünyanın en sevilen lezzetlerinden biri. Bu tutkumuzun bilimsel açıklamasını çikolatanın tadına bakarken mutluluk hormonlarımızın belirgin bir şekilde yükselmesi olarak yorumluyor bilim insanları.

Devamı

Imperia Pizza & Sandviç

4/17/2018 7:40:52 AM

Pizza ve sandviç üzerine çeşitli lezzetleri ön plana koyan Imperia, hem yabancı hem lokal müşterilerin radarında. Pizzaların çıtırlığı, hafifliği ve inceliği pizza yapımını italyan formatında sunuyor

Devamı
Bitcoin-Bikoshu
Bitcoin-Bikoshu

Bakırda Kuru

16/4/2018

Bakırda Kuru, Nispetiye; 2010 yılından bu yana müşterilerine yerel tatlar sunmakta. Bakırda Kuru'nun fasulyeleri İspir yöresinde yetişiyor. Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre de en fazla tüketilen üç yemekten biri fasulye.

Devamı