Bitcoin-Bikoshu

Tempura Crispy Sushi Roll

25/7/2018

Sushi, gerek malzemesi gerek görünümü gerekse lezzeti bakımından -en azından henüz alışmamış olanlar için- çoğumuz tarafından farklı bir yemek seçeneği olarak algılanır.

Devamı
Yazar

Bikoshu

Kategori

 Yemek

 Sushi

Kinoa ile Hafif bir Yaz Seni Bekliyor

7/4/2018 12:32:51 PM

Günümüzde kinoa, ülkemiz dahil dünyanın her yerinde bulunabiliyor. Özellikle de tüketicilerine sağlıklı alternatifler sunan organik marketlerin en çok tercih edilen ürünlerinden biri kinoa.

Devamı
Bitcoin-Bikoshu
Yazar

Bikoshu

Kategori

 Yemek

 Sağlıklı Beslenme

 Organik

Bitcoin-Bikoshu

Ramazanda Sağlıklı Beslenmenin Faydaları

22/5/2018

Ramazanda en sık karşılaşabileceğimiz durumlar nelerdir, beslenme alışkanlıklarımıza bağlı olarak fiziksel ve ruhsal açıdan bedenimizde ne tür değişiklikler oluyor, bugünden itibaren seri yazı dizisi olarak inceleyeceğiz

Devamı
Yazar

Bikoshu

Kategori

 Sağlıklı Beslenme

Mutluluğun Tarihi

4/18/2018 9:33:02 PM

Çikolata, bir çoğumuzun tutkusu ve açık ara dünyanın en sevilen lezzetlerinden biri. Bu tutkumuzun bilimsel açıklamasını çikolatanın tadına bakarken mutluluk hormonlarımızın belirgin bir şekilde yükselmesi olarak yorumluyor bilim insanları.

Devamı
Bitcoin-Bikoshu
Bitcoin-Bikoshu

Imperia Pizza & Sandviç

17/4/2018

Pizza ve sandviç üzerine çeşitli lezzetleri ön plana koyan Imperia, hem yabancı hem lokal müşterilerin radarında. Pizzaların çıtırlığı, hafifliği ve inceliği pizza yapımını italyan formatında sunuyor

Devamı

Bakırda Kuru

4/16/2018 5:23:56 PM

Bakırda Kuru, Nispetiye; 2010 yılından bu yana müşterilerine yerel tatlar sunmakta. Bakırda Kuru'nun fasulyeleri İspir yöresinde yetişiyor. Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre de en fazla tüketilen üç yemekten biri fasulye.

Devamı
Bitcoin-Bikoshu